POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI

ŚRODKI FINANSOWE POCHODZĄCE
  OD PRYWATNYCH INWESTORÓW

POŻYCZKI

OD 3 DO 5% MIESIĘCZNIE

OFICJALNA UMOWA

Mamy kontakt z wyselekcjonowaną grupą prywatnych inwestorów,

poszukujących bezpiecznych źródeł ulokowania swoich pieniędzy. Posiadamy duże doświadczenie z sektora Private Bankingu. Jesteśmy przygotowani na obsługę klientów Premium.

W relacjach z naszymi klientami kładziemy duży nacisk na dyskrecję wiedząc, że pieniądze lubią ciszę.

Jeżeli potrzebujesz szybkiego i bezpiecznego finansowania, prosimy o przesłanie kilku danych, żebyśmy upewnili się jak możemy Tobie pomóc.

DYSKRETNIE

SZYBKO

Szybki kontakt - zostaw nam swój adres email

Dziękujemy za przesłanie!

* Wybierając opcję WYŚLIJ, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LGG Technologies Group Poland Sp. z o.o., a także przez wszystkich partnerów biznesowych świadczących usługi na rzecz LGG Technologies Group Poland Sp. z o.o., w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług podmiotów należących do grupy kapitałowej  LGG Technologies Group Poland spółka z o.o. oraz innych podmiotów, októrych mowa powyżej, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 Ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800 ze zm.). i w tym celu udostępniam podane przeze mnie koniecznie do założenia Profilu Klienta dane tj.: adres-email oraz numer telefonu.